Uwaga! Wpis o Last of us 2…

Uwaga! Wpis o Last of us 2 bez spojlerów, można czytać bezpiecznie.

Mireczki i Mirabelki, były pracownik Naughty Dog był wkurzony tym jak traktuje go deweloper (prawdopodobnie szantażowali go, że nie dostanie wypłaty jeśli nie podpisze dokumentów zabraniających mu wypowiadać się o warunkach pracy w firmie) i wypuścił do neta spojlery Last of us 2. Podobno wyciekła cała fabuła i zwroty akcji, co więcej, większość ludzi którzy je przeczytali wydaje się niezadowolona z tego jak poprowadzona jest historia 🙁
Myślę jednak, że co innego historia na papierze, a co innego grać w nią samemu, więc nie warto sobie wyrabiać opinii przed zagraniem.

Naughty Dog już wydało oświadczenie, że są załamani, ale proszą o unikanie nieoficjalnych kanałów informacyjnych, więc praktycznie potwierdzili, że spojlery są prawdziwe. Gra ma wyjść za półtora miesiąca, więc jeśli nie chcecie sobie zepsuć przyjemności z grania nie czytajcie komentarzy pod żadnymi artykułami, filmami, czy wpisami o LoU2!

Najlepiej zablokować ten temat gdzie się da, bo trolle będą pewnie spamować spojlerami wszędzie gdzie to możliwe. Ja sama nie czytałam tych spojlerów i bardzo proszę, żeby ich tutaj nie pisać ani niczego nawet nie sugerować. Nie psujmy zabawy tym którzy chcą historię poznać dopiero w czasie rozgrywki. Ostrzeżcie jak najwięcej znajomych którzy też czekają na tą grę od lat.

pokaż spoiler #gry #ps4 #lastofus #pcmasterrace #konsole #xboxone #ps3 #rozrywka (Przepraszam, za użycie takich tagów, ale wiem, że są osoby które jeszcze nie mają ps4, a myślały nad zakupem z okazji premiery LoU2 i też są narażone na spojlery)