Niestety wygląda to beznadziejne. Jeżeli chodzi o seriale to jednak solidna średnia ( dlatego nie oglądam zbyt wielu seriali). Wiem, że to tylko pierwszy trailer, ale tandeta CGI, krajobrazów, sterylność kostiumów i scenografii wygląda obrzydliwe. Musicie zaakceptować jedno: SERIALE NIGDY NIE DORÓWNAJĄ KINU. To film przeciera ścieżki i wyznacza standardy. Właśnie dlatego jako Znawca Kina mam uczucie straty czasu kiedy biorę się za serial. W Grze o Tron w pierwszym sezonie zabito głównego bohatera? I uj Alfred Hitchcock w Psychozie zabił główną bohaterkę ( której kamera nie odstępowała niemal przez cały film) w połowie filmu w legendarnej scenie prysznicowej…50 lat przed Grą o Tron. Już nie wspomnę, że bitwa z nieumarłymi, która twórcy się szczycili nadal nie wygląda tak dobrze wizualnie oraz inscenizacyjne jak bitwa o Helmowy Jar w Dwóch Wieżach prawie 20 lat wcześniej.
Wracając do gównotworu Amazona- Władca Pierścieni Jacksona na pierwszych zwiastunach wyglądał o wiele lepiej niemal w każdym aspekcie. To jak ogromnym przedsięwzięciem bez precedensu były te filmy sprzed 20 nie mieści się we łbach przeciętnych zjadaczy chleba (czyt. przeciętnych widzów). Nawet Endgame czy Avatary nie dorównują skali realizacji trylogii.
Amazon nie zrobi nic oprócz trochę bardziej widowiskowego Wiedźmina Netflixa. No i ten hebanowy książę parodiujący Legolasa…kuhwa brakuje tylko loga Blacked i Lany Rhoades jako Arweny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gardzę netflixem, Amazonem, HBO, którzy zaniżają poziom rozrywki pod durny motłoch chowany na tabletach, Youtuberach, tik toku i serialach typu Euforia. Pozdrawiam wszystkich, którzy Tolkiena poznali z przepięknie napisanych książek a nie tworów tolkienopodobnych Amazona.
#przegryw #mokebe #film #gowno #filmy #seriale #netflix #amazon #serialetopodsztuka #rozrywka #kultura #blacked #sztuka #kino #wladcapierscieni #fantasy #lotr #lordoftherings #bekazlewactwa #przemyslenia #niebieskiepaski #rozowepaski #graotron #wiedzmin